Balsu Boru Malatya Balsu Boru Malatya
Malatya Balsu Boru

Biz Kimiz ?

2000 yılında Malatya'da başarılı bir girişimle plastik boru ve sondaj boruları üretimine adım atan Balsu Boru Plastik, sektördeki yeniliklere ve teknolojik gelişmelere ayak uydurarak büyümesini sürdürmektedir. Plastik boru üretimiyle başlayan yolculuğuna, zaman içinde çeşitli üretim alanları ekleyerek devam eden Balsu Boru Plastik, bugün modern ve kurumsal yapısıyla dikkat çekmektedir. Başlangıçta sınırlı bir üretim kapasitesiyle faaliyete başlayan şirket, yapılan yatırımlarla Malatya Organize Sanayi Bölgesinde geniş bir üretim alanına sahip olmuştur. Yenilikçi bir yaklaşımla piyasa ihtiyaçlarına cevap veren Balsu Boru Plastik, kazandığı tecrübe ve bilgi birikimiyle üretimde kullandığı makine ve ekipmanları kendi AR-GE biriminde tasarlayıp üretmektedir. Sürekli yenilik ve kaliteli ürün anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Balsu Boru Plastik, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında uluslararası standartlara uygun ürünler sunmaktadır. Şirketin üretim portföyü şunları içermektedir: Plastik Sondaj Boruları ve ek parçaları, Plastik Basınçlı Temiz Su Boruları, Plastik Altyapı Boruları (Koruge Boru), Plastik Kolon Boruları, Plastik Sulama Sistemleri ve ek parçaları, Plastik Ürün İşleme ve Tamamlama Makineleri. Balsu Boru Plastik, kalite ve hizmet alanında oluşturduğu güvenilir imajı koruyarak, sektördeki bilgi ve deneyimini sürekli artırmayı, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı misyon edinmiştir. Sektördeki yenilikleri ve en son teknolojileri takip ederek sürekli kendini geliştiren ve ekip çalışmasına büyük önem veren Balsu Boru Plastik, yerel değerlerin bilinciyle global pazarda da varlık göstermeyi hedeflemektedir. Uzman, deneyimli ve disiplinli kadrosu ile Balsu Boru Plastik, kuruluşundan bu yana müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Balsu Boru Malatya
 • 100
  %
  TSE ONAYLI
 • 40
  +
  Ülkeye İhracat
Balsu Boru Malatya Balsu Boru Malatya
Balsu Boru Malatya

Our Process

Steps of Recruitment
work process

Balsu Boru Malatya 01

Kaliteli Üretim

"Kaliteli üretim anlayışımız, her aşamada en yüksek standartları hedefleyerek, müşterilerimize sadece en iyi ürünleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda sürdürülebilir bir gelecek için çevreye duyarlı üretim yöntemlerini benimsiyoruz."

Balsu Boru Malatya 02

Yurt Dışı İhracat

"Balsu Boru Plastik, yenilikçi ve kaliteli ürün yelpazesiyle yurt dışı pazarlarında da kendini kanıtlamış, dünya genelindeki müşterilere ihracat yaparak Türkiye'nin plastik boru sektöründeki uluslararası başarısını ve rekabet gücünü artırmıştır."

Balsu Boru Malatya 03

Bilgi ve Tecrübe

"Balsu Boru Plastik, sektörde biriken yılların bilgi ve tecrübesini, yenilikçi yaklaşımlarla birleştirerek, her geçen gün daha üstün ürünler ve hizmetler sunma konusunda kendini aşmaya devam etmektedir."

12+

Yıllık Tecrübe

 • Balsu Boru Malatya
 • Balsu Boru Malatya
 • Balsu Boru Malatya
 • Balsu Boru Malatya
 • Balsu Boru Malatya
 • Balsu Boru Malatya